Kryptowalutowe kasyna internetowe

Śledząc nowe trendy na świecie, nie można pominąć kryptowalut, najpopularniejszą była i nadal jest Bitcoin. Bardziej znane osobom śledzącym temat głębiej są między innymi: Ethereum, Ripple, LightCoin itd.

Ethereum jest już używane do transakcji finansowych na świecie, Bitcoin jest znany z tego, że cena w ciągu 1 roku wzrosła do 20k $ za 1 Bitcoin. Można oczywiście kupić mniejszą ilość niż 1 Bitcoin, ponieważ jednostką podstawową jest Satoshi.

1 Bitcoin to równowartość 100 000 000 Satoshi. W celu nabycia jednej z kryptowalut należy wpisać w wyszukiwarkę jedną z nazw brokerów zajmujących się obrotem np. Coinbase, Coinmama, BitPanda, CEX.io, Luno, Paymium, CoinCorner itd.

Z naszych informacji wynika, że już teraz są dostępne kasyna, w których można używać Bitcoin jako płatności. W przyszłości pojawią się takie, które nie tylko będą posiadać Bitcoin jako płatność, ale także gry w których będzie mogli grać i wygrywać np. Bitcoin.

Jednym z najnowszych kanałów komunikacji, który pojawił się na rynku i jest bardzo popularny to Telegram, aplikacja na telefon. Posiadanie smartfona w dobie IoT (Internet of Things) jest bardzo naturalne i zapewne będzie się poszerzać o coraz nowe kraje, nowe rynki i nowe grupy demograficzne.

Z punktu widzenia technologicznego jest to wyzwanie, z punktu widzenia biznesowego na pewno nie będzie łatwe w tej chwili, trzeba przede wszystkim posiadać kapitał oraz strategie rozwoju. Korzyści będą znaczące, gdyby ktoś z Polaków chciał się podjąc takiego wyzwania, ponieważ rynek kryptowalut to rynek globalny i sieci afiliacyjne posiadają odpowiedni traffic (napływ leadów?).

TOB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *