Poker.com wystawiona na sprzedaż za 20 milionów dolarów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Jeden z najcenniejszych adresów internetowych szuka nowego właściciela. Domena została wystawiona na sprzedaż za 20 milionów dolarów. Anonimowego posiadacza nazwy reprezentuje firma Right of the Dot.

O ofercie donoszą zarówno serwisy domenowe, jak i hazardowe. Również na stronie pod adresem Poker.com w nagłówku znajduje się informacja: „This domain is for sale”. Elliot Silver z serwisu DomainInvesting.com uzyskał też potwierdzenie od Monte Cahna, dyrektora Right of the Dot, że spółka aktywnie poszukuje nabywcy dla tego adresu.

Właściciel oczekuje sumy 20 milionów dolarów, co stanowi kwotę wyższą niż stawki zapłacone za takie topowe adresy jak Sex.com, Hotels.com czy Porn.com.

Najdroższymi ujawnionymi transakcjami domenowymi odnoszącymi się do branży hazardowej pozostają sprzedaże Casino.com i Slots.com. Obie domeny zmieniły właściciela za identyczne kwoty: 5,5 miliona dolarów. Pierwsza w 2003 r., druga w 2010 r. Od tego czasu wartość adresów www, szczególnie w domenie .com, znacząco wzrosła – suma żądana za Poker.com nie powinna zatem specjalnie dziwić.

Pokerowe adresy w rozszerzeniach innych niż .com sprzedawały się dotychczas za kwoty z okolic miliona dolarów.

Całość czytaj na: rynekdomen.pl


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *