Greentube zwiększa zasięg na greckim rynku

Greentube, oddział Novomatic Interactive, przeniósł wybrane gry z portfolio na żywo z Fonbet w Grecji, jeszcze bardziej rozszerzając swój zasięg na rynku regulowanym.

Sześć tytułów jest początkowo dostępnych dla lokalnych graczy Fonbet, w tym ulubione przez fanów Book of Ra deluxe, Lucky Lady’s Charm deluxe i Dolphin’s Pearl deluxe. Wkrótce do oferty zostaną dodane dodatkowe treści, w tym popularne serie Diamond Link i Cash Connection firmy Greentube.

Treści Greentube są dostępne w Grecji od kilku lat, ale kraj ten niedawno przeszedł z tymczasowych ram prawnych dotyczących hazardu online do pełnej regulacji, umożliwiając większej liczbie operatorów wjazd na terytorium.

Fonbet jest wiodącym operatorem w Grecji, a dzięki partnerstwu Greentube znacznie rozszerza zasięg swoich angażujących i rozrywkowych treści do nowych odbiorców.

Partnerstwo jest ostatnim z szeregu umów, które umożliwiły Greentube wzmocnienie swojej obecności na rynkach regulowanych w Europie, Ameryce Łacińskiej i Ameryce Północnej.

Lisa Sandner, menedżer ds. sprzedaży i kluczowych klientów firmy Greentube w Grecji, powiedziała:

„Nasze treści osiągają dobre wyniki na rynku greckim i cieszymy się, że możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby lokalnych graczy dzięki naszej współpracy z Fonbet, wybitnym i renomowanym operatorem. Nadal koncentrujemy się na ekspansji na rynkach regulowanych, a Grecja odgrywa ważną rolę w naszej strategii wzrostu”.

Yiannis Zafiratos, wiceprezes ds. operacji międzynarodowych w Fonbet, powiedział:

„Treści Greentube nie wymaga przedstawiania i cieszymy się, że możemy teraz zaoferować naszym klientom wybór ich najlepszych tytułów. Ponieważ wkrótce do naszej oferty dodamy więcej gier, czekamy na długą i udaną współpracę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.