Playtech rozwija się pomimo pandemii

Dzięki „ciężkiej pracy, odporności i zaangażowaniu” swoich ludzi, Playtech poczynił znaczący postęp strategiczny i operacyjny w 2020 roku pomimo wpływu pandemii Covid-19.

Firma weszła na rynek USA, otrzymując licencję i uruchamiając ją w bet365 i Entain w New Jersey, a w grudniu 2020 r. Otrzymując zgodę organów regulacyjnych na uruchomienie w Michigan.

Firma umocniła również swoją pozycję lidera w Ameryce Łacińskiej dzięki silnemu wzrostowi w Caliente w Meksyku, nawiązaniu współpracy z Wplay w Kolumbii i podpisaniu nowych ustrukturyzowanych umów w Gwatemali, Kostaryce i Panamie. Snaitech w dalszym ciągu umacniał swoją wiodącą pozycję na rynku we Włoszech dzięki bardzo silnemu wzrostowi online i wzrostowi udziału w rynku.

W 2020 roku Playtech wprowadził również nową zrównoważoną strategię biznesową, Zrównoważony sukces. Strategia umocni pozycję Playtech jako światowego lidera w zakresie bezpieczniejszych produktów, analizy danych i rozwiązań angażujących graczy.

Playtech wspiera swoich licencjobiorców i partnerów w zapewnieniu, że zobowiązania dotyczące bezpieczniejszego hazardu i kodeksów branżowych sprzed Covid Safer Gambling są przestrzegane i skuteczne, aby dodatkowo chronić konsumentów w czasie kryzysu.

Ten strategiczny i operacyjny postęp pomógł w uzyskaniu solidnych wyników finansowych w 2020 r., A skorygowana EBITDA powinna wynieść co najmniej 300 mln EUR.

Chociaż pandemia nadal stwarza wyzwania, a perspektywy makroekonomiczne pozostają wysoce niepewne, Playtech pozostaje w dobrej pozycji, aby poczynić dalsze postępy strategiczne i operacyjne w 2021 r.

Opracowano na podstawie intergame.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *