Wazdan wydaje nową grę z funkcją Hold the Jackpot – Midnight in Tokyo

Firma Wazdan, innowacyjny dostawa gier dla kasyn online, zabiera graczy w orientalną podróż pełną niespodzianek w swojej najnowszej grze Midnight in Tokyo. Midnight in Tokyo jest kolejną odsłoną popularnej serii Hold the Jackpot i oferuje 5 bębnów, 243+ sposoby na wygraną, wygrane sięgające 3000-krotności stawki zakładu oraz popularne funkcje firmy Wazdan.

Podczas rozgrywki graczom towarzyszą trzy sympatyczne koty, mistrzowie wschodnich sztuk walki, a w tle znajduje się przepiękna panorama skąpanego w blasku księżyca Tokio.

Jedną z niespodzianek, jakie czekają na graczy w tej grze są tzw. Wild Splitters, które nie tylko zastępują inne symbole, ale również dzielą je na dwa lub trzy, zwiększając jednocześnie liczbę sposobów na wygraną. Kot Ninja dzieli sąsiadujące z nim symbole, natomiast kot Kung-Fu dzieli te, znajdujące się nad i pod nim.

Kocica Gejsza jest symbolem bonusowym. Wylosowanie 3 takich symboli aktywuje rundę Bonus Jackpot Game, opartą na popularnej funkcji Hold the Jackpot. Zadaniem graczy jest zatrzymanie na 15 bębnach jak największej ilości symboli Gejszy i Księżyców. By tego dokonać, mają do dyspozycji 3 re-spiny, jednak każdy kolejny symbol pojawiający się na walcach resetuje ich liczbę, zwiększając tym samym szanse na dużą wygraną.

Na Księżycach znajdują się nagrody pieniężne, natomiast symbole Gejszy przyznają Jackpoty. Pięć symboli Gejszy gwarantuje Jackpot Major o mnożniku 150x, natomiast sześć takich symboli przyznaje Jackpot Grand, wynoszący 1000-krotność stawki zakładu. Po zakończeniu rundy bonusowej wszystkie nagrody są sumowane, łącznie z dwoma Jackpotami.

Midnight in Tokyo oferuje również szereg funkcji, które pozwalają graczom dostosować grę do swoich potrzeb, w tym zmienne poziomy wariancji, trzy tryby szybkości oraz funkcję Buy Feature, pozwalającą na zakup rundy Hold the Jackpot w dowolnym momencie rozgrywki.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

“Midnight in Tokyo zabiera graczy na wycieczkę po jednym z najsłynniejszych miast świata, gdzie czekają na nich psotne koty i Jackpoty. Midnight in Tokyo to jedna z najbardziej wciągających gier, jakie wydaliśmy do tej pory, a jej wyjątkowe funkcje gwarantują graczom niezapomnianą rozrywkę i wysokie wygrane.”

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 130 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Butterfly Lovers™ oraz Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Prosperity Pearls, Sun of Fortune, Burning Stars 3™, Clover Lady™, czy Unicorn Reels. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię. Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim i portugalskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.