Wspólne działania Policji i Urzędu Celnego

Automaty
Bartosz 08/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 8 kwietnia 2015

Policjanci z Komendy Powiatowej w Legionowie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Warszawie w ubiegłym tygodniu przeprowadzili działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

W ich efekcie zabezpieczono 18 automatów do gier losowych o niskich wygranych.

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją legionowskiej komendy oraz celnicy z Warszawy w trakcie prowadzonych czynności skontrolowali salony gier odnośnie posiadanych zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie gier o niskich wygranych.

W trakcie przeprowadzonej akcji funkcjonariusze skontrolowali kilka obiektów na terenie Legionowa. W trakcie kontroli celnicy sprawdzali pochodzenie i legalność automatów oraz zezwolenia. Żaden z nich nie posiadał wymaganego prawem poświadczenia rejestracji.

Łącznie, w efekcie kontroli zabezpieczono 18 automatów do gier do dalszego postępowania, które prowadzi Urząd Celny w Warszawie. Właściciele automatów mogą teraz ponieść konsekwencje za złamanie przepisów Kodeksu Karno-Skarbowego.

Czytaj całość na: kpplegionowo.policja.waw.pl

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jurek

13:13
08/04/2015

A czy policja zna wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 19 lipca 2012r. jak również postanowienie Sygn. akt II KK 55/14 SN z 27 listopada 2014r. Bo może nic im na ten temat nie wiadomo i trzeba to rozesłać do wiadomości.

arturo

14:18
08/04/2015

Na obecną chwilę to wygląda tak wpadła zorganizowana grupa zbrojną i zabrała automaty do gry .Fajne państwo jedyne na świecie ☺
E-PLAY.PL