Zabezpieczono osiem automatów do gier

Automaty
Bartosz 18/02/2015

Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2015

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z otwockiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego II z Warszawy sprawdzili wczoraj pięć lokali gastronomicznych, gdzie w dwóch z nich zabezpieczyli łącznie aż 8 automatów do gier hazardowych działających bez wymaganych zezwoleń.

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z KPP w Otwocku, wspólnie z funkcjonariuszami z Urzędu Służby Celnej II w Warszawie ustalili podczas przeprowadzonych w dniu wczorajszym kontroli, że w dwóch z pięciu kontrolowanych lokali, w których znajdowały się automaty do gier losowych na terenie gminy Kołbiel i Celestynowa organizowane są nielegalne gry hazardowe.

W lokalu znajdującym się przy ulicy Samorządowej w Otwocku zabezpieczono 5 takich urządzeń, natomiast w Emowie 3. Łącznie 8 zabezpieczonych automatów przetransportowano do magazynów Urzędu Celnego II w Warszawie.

Wobec właścicieli lokali, w których znajdowały się te urządzenia wszczęto już postępowanie karno-skarbowe.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL