Zatrzymane automaty w centrum Otwocka

Automaty
Bartosz 29/09/2014

Ostatnia aktualizacja: 29 września 2014

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą z otwockiej komendy, wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego nr. II z Warszawy, prowadzili kolejne już w tym roku wspólne działania. Ich celem jest rozpracowanie i zwalczenie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. Efektem było między innymi, zabezpieczenie 3 nielegalnych urządzeń działającym w klubie mieszczącym się w centrum Otwocka.

Kolejny już raz w tym roku otwoccy policjanci, na co dzień zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą, współpracowali ze Służbą Celną. Celem współpracy pomiędzy warszawskim Urzędem Celnym II, a policjantami, jest rozpoznanie i zwalczenie na terenie powiatu otwockiego, przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

Natychmiast po tym, jak do policjantów z referatu do walki z przestępczością gospodarczą, dotarła informacja, że w kilku miejscach na terenie powiatu dochodzi do łamania ustawy o grach losowych, podjęto działania operacyjne.

W ich wyniku policjanci i warszawscy celnicy dokonali kontroli siedmiu miejsc, gdzie wstawione zostały automaty do gier losowych. Sprawdzono ich pochodzenie, legalność oraz zezwolenia.

Podczas tych działań, policjanci i celnicy ujawnili w centrum Otwocka klub, gdzie mimo braku wszelkich zezwoleń wstawione były urządzenia do gier.

W wyniku przeprowadzonych działań, policjanci i celnicy zabezpieczyli trzy automaty znajdujące się w siedzibie klubu. Wobec właściciela lokalu, w których znajdowały się te urządzenia wszczęto już postępowanie karno- skarbowe.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Źródło: kppotwock.policja.waw.pl

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ufo

17:27
29/09/2014

heheheh 3 nielegalnych automatów wy debile!!! takich automatów w otwocku jest setki!!!!! alez to afera heheheh jestescie debilami na maxa!!!

mar

21:32
29/09/2014

Bo nie chodzi o to, by złapać króliczka - chodzi o to, by gonić króliczka... ;-)

olaf

08:52
03/10/2014

W samym Krosnie na rynku ponad 100 automatów rzszów 500 szt mielec stalowa wola itd lublin kraków parę tysiecy i do panstw zero złotówki z tego przez to ze urzad sprawuje taki debil idiota matoł ktory grabi nas Polaków!!! Celnicy nawet maja go dosc bo widza pisza ze panstwo sie grabi a tak byly duze dochody z tego tytułu...
E-PLAY.PL