BF na targach ICE London 2019 – w klimacie Bonnie & Clyde

BF część Grupy LV dedykowana działaniom na rynku rozrywkowym. BF to gigant gier slotowych, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu IT, producent automatów oraz twórca systemu płatniczego. Firma już po raz trzeci pojawi się na targach ICE London, a tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle ciekawie i została ogłoszona największą w historii.

To doskonała okazja, aby zaprezentować nowe rozwiązania technologiczne, a przede wszystkim długo wyczekiwane premiery gier. W tym roku stoisko BF to ponad 288 m², a oprócz zaprezentowania nowych produktów i funkcjonalności – firma zaplanowała wiele dodatkowych atrakcji. Będąc w Londynie w dniach 5-7 lutego, koniecznie odwiedź Centrum Targowe ExCel i stoisko BF: S3-248.

ICE London to najważniejsze wydarzenie gamingowe w Europie, dlatego przygotowania wystawcy do imprezy trwały cały rok. To nie będzie debiut BF, na targach zaprezentuje się już po raz trzeci; dlatego z perspektywy zeszłych lat, można spodziewać się jeszcze więcej przyciągających uwagę atrakcji i konkurencyjnej oferty.

Początki Grupy LV, a tym samym BF, sięgają 2006 roku, kiedy firma debiutowała na rynku naziemnych maszyn slotowych. Wraz ze zmianą Ustawy Hazardowej, Grupa zmieniła rodzaj i sposób prowadzenia działalności. Przez te kilka lat firma stale ewoluowała i rozrastała się, nie tylko o nowe lokalizacje w Polsce (Warszawa, Łódź, Białystok, Wrocław, Katowice) i setki nowo zatrudnionych pracowników, ale również błyskawicznie poszerzała ofertę o nowe produkty i rozwiązania z branży rozrywkowej.

Obecnie BF to europejski lider oprogramowania do zakładów bukmacherskich i platform kasynowych, a także innowacyjny twórca popularnych w całej Europie automatów i gier slotowych. Chociaż nowelizacja ustawy o grach hazardowych w Polsce nie była przychylna dla branży, Grupa LV wyszła z tych zmian obronną ręką.

Romantyczni gangsterzy w odświeżonym wydaniu i inne nowości

Na targach ICE London, BF zaprezentuje swoje najnowsze tytuły gier: Bonnie & Clyde™ oraz Aztec Adventure 3D™. To właśnie Bonnie & Clyde™ będzie najmocniejszym punktem oferty BF. Inspiracją do stworzenia gry była oczywiście para najbardziej znanych amerykańskich kochanków-przestępców. Rozgrywka u boku popularnych rabusiów to szybkie samochody, śmiertelne rewolwery i jeden cel – napad na bank. A także 20 linii wygrywających, mnożniki wygranych i oczywiście darmowe spiny dla Bonnie i Clyde’a.

Oprócz demonstracji gry, BF zaprasza na spotkanie z tytułowymi gangsterami. Na czas ICE London wcieli się w nich dwójka profesjonalnych aktorów, którzy nie tylko oddadzą przestępczy klimat Stanów Zjednoczonych, ale również chętnie za pozują do zdjęć.

Ciekawie zapowiada się również premiera Aztec Adventure 3D™ – gry, która oprócz świetnej mechaniki i 27 aktywnych linii wygrywających, z pewnością przyciągnie graczy zwiększonymi wrażeniami wizualnymi. Rozwiązanie slotowe 3D to przede wszystkim atrakcyjna oprawa audiowizualna, a ta sprawia, że rozgrywka długo nie staje się monotonna. Aztec Adventure 3D™ przyciąga niepowtarzalnym klimatem – wielki posąg zostaje ożywiony przez magię i chroni wejścia do złotego miasta. A gracz, po zakręceniu bębnem, zyskuje szansę na zwiedzenie miasta skarbów podczas 15 darmowych obrotów i dodatkowo na 3-krotne pomnożenie wygranej.

Oprócz premier, do dyspozycji będą automaty z tytułami, które cieszą się największą popularnością, jak Stunning Hot, Royal Crown, Wild Jack, Pagoda of Fortune, Dragons Power i wiele innych.

BF Games to znacząca część BF, składająca się z zespołu najlepszych programistów, grafików, animatorów i projektantów dźwięku. Co roku wydają około 15 nowych tytułów i dążą do bycia najlepszymi w branży.

Maszyny z najwyższej półki

Wieloletnie doświadczenie w produkcji automatów pozwoliło firmie na dostosowanie swoich produktów do wymagań nawet najbardziej wybrednych klientów. Dostęp do najnowszych technologii przyczynił się do udoskonalenia linii produkcyjnej, a specjalistyczna wiedza branżowa i umiejętności pracowników stworzyły możliwość wyprzedzania trendów i przygotowania oferty szytej na miarę przyszłych oczekiwań rynku. Na ICE London planowanych jest kilka premier w gamie produktowej, ale na stoisku będą dostępne wszystkie hitowe produkty firmy, które cieszą się ogromną popularnością w całej Europie.

Warto odwiedzić stoisko BF choćby po to, by zasiąść przed robiącym ogromne wrażenie automatem ES Premium XL, który posiada dwa 42-calowe, zakrzywione monitory.

Poza automatami do gier slotowych, BF tworzy terminale do zawierania zakładów sportowych i sportów wirtualnych, a także bankomaty (DTM) i tzw. POSy, czyli stanowiska do obsługi punktów stacjonarnych. Wszystkie te urządzenia tworzą razem komplementarny, prawie bezobsługowy system, który eliminuje możliwość wystąpienia błędów i daje stały wgląd w historię transakcji.

Warto podkreślić, że wszystkie przedstawione w ofercie urządzenia są produkowane w całości w naszej fabryce w Polsce oraz certyfikowane na wiele rynków Unii Europejskiej.

Świeże spojrzenie na zakłady bukmacherskie

Platforma bukmacherska BF to kolejna usługa, z którą będzie można zapoznać się na ICE London. Kompleksowe rozwiązania dla zakładów bukmacherskich online i naziemnych, a także oprogramowanie dostosowane do różnych urządzeń mobilnych, komputerów stacjonarnych oraz terminali, zgodne ze wszystkimi regulacjami prawnymi państw członkowskich Unii Europejskiej.

Platforma jest wielojęzyczna, a BF oferuje możliwość dodania nowych wersji językowych na życzenie klienta. Dodatkowo wyposażona została w rozbudowane narzędzia do raportowania aktywności graczy oraz monitorowania wydajności zakładów sportowych w czasie rzeczywistym. BF obsługuje również zakłady na sporty wirtualne – coraz popularniejsze wśród obstawiających. Ogromna liczba wydarzeń, dynamika i szybsze rozliczanie zakładów przekładają się na zadowolenie grających

BF oferuje nową funkcję Cash-Out, która pozwala na wcześniejszą wypłatę w trakcie spotkania, zanim gra zostanie zakończona. Jeśli gracz zmieni zdanie lub postanowi zminimalizować ryzyko przegranej, nie musi czekać, aż zakład zostanie zamknięty – może zlecić wypłatę w dowolnym momencie przed zakończeniem spotkania.

Własny produkt płatniczy

BF posiada również własny produkt płatniczy Paymenticon, łączący funkcjonalność portfela elektronicznego i bramki płatności. Jest to odpowiedź na potrzeby branży rozrywkowej, w której wzrasta zapotrzebowanie na łatwe rozwiązania płatności online. Paymenticon to szybkie przelewy między portfelami, a także między portfelem a bankiem, ponieważ każdy portfel w Paymenticon posiada numer IBAN. Produkt wyróżnia na tle innych portfeli elektronicznych wiele metod zasilenia portfela online, z możliwością wpłaty gotówki w sieci punktów naziemnych.

Na targach ICE London zostaną zaprezentowane najnowsze funkcjonalności – m.in. nowa aplikacja mobilna, przelewy na numer telefonu i szybkie przewalutowania. Zainteresowani będą mogli przetestować bankomat DTM, który umożliwia klientowi samodzielne wpłaty i wypłaty gotówki oraz wynegocjować najkorzystniejszą ofertę biznesową dla swojej firmy.

Rozmowy biznesowe i niepowtarzalne atrakcje

BF to wyróżniające się gry slotowe, konkurencyjne oprogramowanie zakładów sportowych oraz atrakcyjne rozwiązania płatnicze. Aby poznać pełną ofertę, warto odwiedzić stoisko BF o numerze S3-248. Zwłaszcza, że aktorzy, którzy wcielą się w Bonnie i Clyde’a to nie jedyna niespodzianka.

W barze BF barman zaserwuje autorskie drinki inspirowane grami slotowymi BF, które nazwami i recepturą będą nawiązywać do najpopularniejszych tytułów. Nie zabraknie również hostess, które oprócz rozdawania upominków, udzielą pomocy i pokierują do osób z odpowiednich działów BF, aby te mogły udzielić zainteresowanym wyczerpujących informacji o produktach.

Do dyspozycji odwiedzających stoisko BF będą sale konferencyjne do rozmów biznesowych, a na wydarzeniu nie zabraknie najważniejszych osób decyzyjnych z firmy. Prawdziwą gwiazdą stoiska, która uświetni wydarzenie będzie niepowtarzalny kabriolet z lat 60.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *