Sebastian Meitz (Gaming 5.0) i Michiel van der Burgh (Acapture) na CEEGC 2018

Sztuczna inteligencja (AI) zmienia branżę gier hazardowych online, głównie w zakresie gromadzenia, analizowania i obsługi danych użytkowników. Będzie to kamień milowy w historycznym rozwoju hazardu.

To jest coś, co ilustruje fakt, że wartość rynku Big Data wyniosła w 2017 roku 35 miliardów dolarów, a liczba ta ma znacznie wzrosnąć do 2027 roku.

W branży hazardu ważne są również dane. Firmy zajmujące się grami hazardowymi inwestują czas i pieniądze w gromadzenie i analizę danych, ponieważ branża jest ściśle związana z prawdopodobieństwem statystycznym. Jest to niezwykle korzystne dla operatorów kasyn i programistów, którzy mają być informowani o potrzebach swoich potencjalnych klientów.

Ta sama sytuacja jest ważna dla branży płatności, w której aby reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe, finansowe i regulacyjne, instytucje finansowe muszą cechować się najwyższymi poziomami skuteczności w kluczowych działaniach, takich jak przetwarzanie płatności, wprowadzanie klientów, innowacje produktów i czas rynku, a także kontroli sankcji, przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) i wykrywania oszustw.

Sztuczna inteligencja może odgrywać coraz ważniejszą rolę. Chociaż ludzka interwencja prawdopodobnie nigdy nie zniknie całkowicie, technologia w ciągu ostatniej dekady znacznie zwiększyła to, co można zautomatyzować, a co wymaga ręcznej interwencji w zakresie wykrywania i zapobiegania oszustwom.

Wynika to z postępów w uczeniu maszynowym w ostatnim dziesięcioleciu, a technologia ta jest stopniowo włączana do świata biznesu, ponieważ dane stają się znacznie bardziej rozpowszechnione.

Eksperci z panelu dyskusyjnego „Porady innowacyjne – wykorzystanie sztucznej inteligencji w grach hazardowych i płatnościach” podzielą się swoją wiedzą na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w branży gier hazardowych.

Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić dwóch panelistów dyskusji  – Michiela van der Burgh (Acapture) i Sebastiana Meitz (Gaming 5.0) wraz z moderatorem panelu Mihnea Paul Popescu-Grisogono (Casino Life & Business Magazine).

Trzecia edycja Konferencji Gamingowej Europy Środkowej i Wschodniej odbędzie się 25 września w The Ritz-Carlton Budapest, a pełną agendę CEEGC 2018 można zobaczyć w poniższym linku

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ, aby skorzystać z wyłącznego rabatu dla partnerów medialnych w wysokości 15% za bilet (y). Podczas rejestracji należy użyć kodu promocyjnego „CEEGC2018”.

Sebastian Meitz (Gaming 5.0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *