„Gracz wszech czasów” aresztowany

Gry hazardowe
Bartosz 30/09/2013

Ostatnia aktualizacja: 30 września 2013

Gracz hazardowy Anargyros Karabourniotis został aresztowany i oskarżony o włamanie i oszustwa karciane. Według śledczych Karas, znany jako autor najdłuższej serii zwycięstw w historii gier hazardowych, znaczył karty i oszukiwał podczas gier w kasynie Barona w San Diego.

62-letni Karabourniotis, znany jako Archie Karas, został nakryty na oszustwie przez pracowników kasyna Barona przy stoliku do blackjacka w lipcu 2013 r. Teraz prokurator okręgowy z San Diego Bonnie Dumanis poinformowała, że Karasa aresztowano w jego domu w Las Vegas – pisze NBC.

Hazardzista jest oskarżony o włamanie, wygrywanie z użyciem niedozwolonych działań i oszustwa. Czeka go przeniesienie do San Diego, gdzie ma być sądzony.

Jak podkreśla biuro prokuratora okręgowego, znaczenie kart jest określone w prawie jako technika oszustwa, polegająca na „umieszczeniu niewielkiego, lecz zauważalnego znaku na rewersie kart do gry”. Ideałem oczywiście jest, gdy taki znak jest niemożliwy do dostrzeżenia dla krupiera i innych graczy, zaś widoczny dla dokonującego oszustwa gracza, który w ten sposób zwiększa swoje szanse na wygraną.

Czytaj całość na: wiadomosci.gazeta.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL