Jagiellonia przedłuża współpracę z Totolotkiem

Bukmacherzy
Bartosz 19/01/2016

Ostatnia aktualizacja: 19 stycznia 2016

Zakłady bukmacherskie Totolotek zostały ponownie oficjalnym sponsorem premium Jagiellonii Białystok. Tym razem współpraca została przedłużona do końca sezonu 2015/2016.

Wspólne działania zostaną rozszerzone o dodatkowe świadczenia dla sponsora, a w konsekwencji zwiększone przychody dla klubu. Totolotek zwraca także uwagę na konieczność zmian w egzekwowaniu prawa na rynku zakładów, aby dalej móc wspierać polski sport.

Jagiellonia to jeden z czterech klubów Ekstraklasy sponsorowanych przez zakłady bukmacherskie Totolotek.

– Jako sponsor wyrażamy chęć inwestowania większych środków w Jagiellonię, kolejne kluby piłkarskie i inne dyscypliny sportu. Przeszkodą są prawne aspekty funkcjonowania legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, które jednocześnie obciążone są wysokim podatkiem, zakazem reklamy i osamotnione w walce z bukmacherami bez licencji. Wierzymy jednak, że wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie, a skorzysta na tym polski sport – mówi Adam Lamentowicz, prezes zakładów bukmacherskich Totolotek.

W ramach współpracy bukmacher otrzyma dodatkowe świadczenia brandingowe podczas meczów Jagiellonii na swoim stadionie oraz utrzyma dotychczasowe, związane m.in. z telewizją internetową JagaTV i działaniami konkursowymi kierowanymi do kibiców przez social media sponsora oraz klubu. Kibice nadal będą mieli możliwość typowania wyników w aplikacji Totolotka na Facebooku Jagiellonii, gdzie czekają nagrody w postaci klubowych gadżetów i biletów na mecze rozgrywane przy Słonecznej.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL