Od Redakcji – Przepraszamy firmę SYNOT

W naszym portalu ukazał się artykuł dotyczący nieprawidłowości w prowadzeniu działalności związanej z salonami gier na automatach. Przedstawiliśmy w nim powiązania i nieuczciwe praktyki biznesowe jakie były stosowane podczas rozpoczynania tej działalności.

Przedstawiliśmy w artykule osobę Kamila Kliniewskiego, posiadającą ogromny wpływ na kształtowanie się początków tworzenia tego biznesu przez naszego monopolistę oraz na proces zakupów automatów do gier.

Artykuł spotkał się z nadspodziewanym zainteresowaniem czytelników, Redakcja otrzymała masę maili z prośbą o kolejne artykuły opisujące te działania. W najbliższym czasie ukażą się w naszym portalu kolejne informacje uzupełniające, obecnie związane to jest z koniecznością zebrania wiarygodnych dowodów na nielegalne praktyki podczas prowadzenia tej działalności.

Nie ustrzegliśmy się jednak błędów w publikacji tego artykułu, mimo że posiadamy bardzo bogaty materiał dowodowy i faktograficzny na potwierdzenie tez przedstawionych w publikowanym materiale. Wzmiankowany artykuł jest dostępny TUTAJ.

Publikując ten artykuł zaznaczyliśmy fakt przedstawicielstwa firm produkujących automaty do gry przez Pana Kliniewskiego. Popełniliśmy błąd informując, iż Kliniewski jest również przedstawicielem firmy SYNOT jako dostawcą maszyn dla Totalizatora Sportowego, co nie jest zgodne z prawdą.

Chcielibyśmy serdecznie przeprosić firmę SYNOT za opublikowanie tych niezgodnych z prawdą informacji i wyrażamy ubolewanie z zaistniałej sytuacji.

Firma SYNOT jest znanym na polskim rynku producentem automatów od początku tej działalności, wielokrotnie współpracując z wieloma polskimi podmiotami już od ponad dwudziestu lat. SYNOT odznacza się wysokimi standardami i nienaganną klasą biznesową, ich automaty i urządzenia są najwyższej jakości.

Każdy z odbiorców może zawsze liczyć na natychmiastowy serwis i wsparcie techniczne. SYNOT założony przez Ivo Valenta, już od 30 lat opiera się na tych procedurach, w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, w których działa.

Pomyłki zdarzają się każdemu, ale jesteśmy zdania, że najważniejsze jest przyznanie się do błędu i serdeczne przeprosiny skierowane do firmy SYNOT, co niniejszym raz jeszcze czynimy.

8 thoughts on “Od Redakcji – Przepraszamy firmę SYNOT

 1. Witam wszystkich którzy aktywnie uczestniczą w życiu hazardu bądź jego braku .

  Czy ktoś pokusił się o interpretacje w związku z uzasadnieniem SN? Czy nadal jest uważane że SN wypowiedział się super i opcja podglad eliminuje nieprzewidywalność inaczej charakter losowy .

 2. Dlaczego dostep do artykulu „Totalizator sportowy nastepna afera hazardowa?” zostal „zahaslowany”? TS panstwowy, pisowski twor blokuje niewygodne informacje na swoj temat? Czyli jest grubo..

  1. ja myślę że to redakcja E-play zbiera adresy e-mail. Sorry, ale e tej branży jestem nieufny, a przypomniały mi się „darmowe „kalendarze z któregoś roku w zamian za ankietę typu „jak długo działasz w branży, ile masz punktów” itp.

   1. 🙂 Słusznie, nieufność to dobra cecha, zwłaszcza w naszej branży. Lepsza niż naiwność i mania wielkości. Oczywiście, jesteśmy w posiadaniu największej bazy lokali po automatach AONW, paru wielkich baz klientów kasyn i bukmacherów online, bazy telefonów operatorów i firm branży hazardowej. Czy to coś daje? Nic, kompletnie nic. Mamy te „skarby” chyba tylko dla świadomości posiadania, bo użytek z tego jest żaden. Świat się zmienia, polski prywatny biznes hazardowy skarlał. I już nie wróci. Coż, życie.

    1. Wróci, wróci. Tylko odpowiedni ludzie muszą wrócić do władzy. Dwa spotkania na cmentarzu lub za śmietnikiem i wracamy do gry 🙂 Neony Las Vegas 24h znów rozświetlą polskie miasta i wsie.

    2. „nieufność to dobra cecha, zwłaszcza w naszej branży. Lepsza niż naiwność i mania wielkości.” dokładnie tak, jest jeden taki „prezes”, który ma manię wielkości, już niedługo zwojuje i zajmie całą Polskę, a tymczasem od prawie 5 lat jest bezrobotny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.