Orzeczenie Trybunału!

Ostatnia aktualizacja: 23 lipca 2013

Trybunał Konstytucyjny zbadał zgodność przepisu ustawy o grach hazardowych z konstytucją. Na dzisiejszej rozprawie Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że art. 135 ust. 2 ustawy z 2009 r. o grach hazardowych jest ZGODNY z wyrażoną w art. 2 Konstytucji RP zasadą ochrony interesów w toku.

Rok temu zajmował się przepisem Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Ma on na celu zmniejszenie liczby punktów gry na automatach o niskich wygranych.
Pytanie do Trybunału Konstytucyjnego skierował Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu, do którego trafiła skarga jednej z firm hazardowych. Firma skarżyła się na decyzję izby celnej, która odmówiła jej zmiany zezwolenia na urządzanie gier na automatach o niskich wygranych.

Rozprawie przewodniczył sędzia TK Zbigniew Cieślak, sprawozdawcą jest sędzia TK Teresa Liszcz. Trwa uzasadnienie wyroku…

O Autorze

4 odpowiedzi do “Orzeczenie Trybunału!

  1. naprawdę wam dobrze radzę pomyślcie już o nowej pracy nie czekajcie aż do rąk dostaniecie wypowiedzenia,

  2. Jak widać rudy i jego gangsterzy mają długie macki.
    Po nowelizacji niestety trzeba się ewakuować,
    takie życie w kraju bezprawia. A póki co do końca roku trzeba zarabiać.
    Pozdrawiam

  3. czyli co ?? czego to dotyczyło?? podmianek? Czyli, ze jest to zgodne z Konstytucją… dziki kraj, Jacek pewnie rece zaciera ale to i tak nic by nie wniosło skoro wiekszosci firm cofnieto koncesje wiec nie było by co naco podmieniać. Naszczescie art. 107 nie obowiazuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL