Policja z celnikami zatrzymuje automaty w Warszawie

Automaty
Bartosz 21/11/2014

Ostatnia aktualizacja: 21 listopada 2014

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z północnopraskiej komendy i funkcjonariusze służby celnej przeprowadzili działania mające na celu zwalczanie nielegalnego procederu gier na automatach bez wymaganego zezwolenia. W wyniku działań policjanci razem z celnikami skontrolowali cztery punkty, gdzie zabezpieczyli łącznie 18 automatów do gier oraz 940 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Działania mające na celu sprawdzenie czy w punktach, gdzie znajdują się gry na automatach przestrzegane są przepisy Ustawy o grach hazardowych kilka dni temu wspólnie przeprowadzili policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i funkcjonariusze służby celnej.

Około południa, w czterech punktach znajdujących się na terenie Pragi Północ, zabezpieczyli 18 automatów. W trakcie przeszukania zaplecza jednego z lokali, znaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzy, które również zostały zabezpieczone. W jednym z lokali, gdzie znajdowały się automaty, okazało się, że działalność jest prowadzona bez koncesji na prowadzenie kasyna.

Policjanci i celnicy zapowiadają dalsze kontrole.

Źródło: policja.waw.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wawa

21/11/2014

heheh w Warszawie jest nieleglnych automatów ok 20 tyś! ale mi to wiadomosc dnia oj durnie..........
E-PLAY.PL