Wystartowała telewizja Poker Central

Poker
Marek 05/10/2015

Ostatnia aktualizacja: 5 października 2015

1 października wystartowała telewizja Poker Central. Czego można spodziewać się po tym projekcie?

Start PC to doskonała informacja dla miłośników pokera na całym świecie. Po pierwsze, zyskują dostęp do najlepszych programów pokerowych, a po drugie, powstaje okazja, aby przyciągnąć nowych kibiców. Udziałowcami PC są m.in. Daniel Negreanu, Phil Hellmuth i Antonio Esfandiari.

Jedną z najważniejszych osób w PC jest Dan Russell, szef ds. linii programowej. Stoi za nim 27 lat doświadczenia w branży telewizyjnej. W rozmowie z PokerNews mówi: -To, co zrobiliśmy, to rozwijanie trzech kategorii programów z którymi startujemy. Jedna to poprzednie sezony niektórych z najbardziej rozpoznawalnych i odnoszących sukcesy festiwali pokerowych.

Będą więc odcinki WPT, Heartland Poker Tour, WPT Alpha8 oraz 'Poker After Dark’, ‚Face The Ace’, i ‚High Stakes Poker’. Jedną z rzeczy, która mnie ekscytuje jest fakt, że istnieje wiele materiałów pokerowych, które nie były emitowane w USA, a pochodzą z Wielkiej Brytanii, Australii i Azji. W chwili uruchomienia w czasie tzw. primetime, będziemy mieć ponad 50 procent premier, w tym Women’s World Open, Premier League Poker i Heads-Up Grand Slam Poker-.

czytaj dalej na WolnyPoker.org

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

D...

12:40
05/10/2015

No Jaco, NEW LEVEL HARD! Ścigać drobne żuczki - dało radę. Ścigać większe firmy - dało radę. Cenzurować Internet - już nie całkiem wyszło. Teraz natomiast trzeba zablokować cały kanał telewizyjny! Dasz radę? Na pewno warto spróbować, wszak będą tam non-stop promować przestępczość, czyli tego zbrodniczego pokera organizowanego poza kasynami! No to jak zwykle ruszaj: RAZ, DWA i URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
E-PLAY.PL